Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 1:30 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 2:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Today · 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Today · 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Zachary Drugach
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2021-2022
Team Name
MI MAFIA Black
MI Mafia Red
MICHIGAN MAFIA
Mi Mafia 1.0
Mi Mafia Black
Michigan Mafia
Michigan mafia
St Clair
St Clair HS
St. Clair HS
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
05/26
L
Replay
F 4-0 2:04
E. Valdisera
Sly Fox
2024 NHSCA National Duals
RR Rnd 1
113 lbs
05/25
L
Replay
MD 10-2
A. Malave
Off The Hook - White
2024 NHSCA National Duals
RR Rnd 2
113 lbs
04/07
W
MD 14-0
D. Mulder
Branch County
NUWAY Nationals HS Duals
Round 1 (6 Team)
117
04/07
W
F 2-0 0:36
L. Tuccini
Team NBWC
NUWAY Nationals HS Duals
Round 3 (6 Team)
117
04/07
W
DEC 6-1
K. Parr
Dirty Dozen
NUWAY Nationals HS Duals
Finals (2 Team)
117
04/06
W
F 2-2 1:16
W. Sindone
Trojan Elite
NUWAY Nationals Individual
Quarterfinals (8 Man)
117
02/10
W
F 4-1 0:59
G. Shattuck
Port Huron HS
MHSAA District 10-2
Placement
113
02/10
W
MD 15-2
B. Martinez
Croswell-Lexington HS
MHSAA District 10-2
Cons. Semis (16 and 32 Man)
113
02/10
L
DEC 4-0
C. Covell
Holly HS
MHSAA District 10-2
Round 4 (16 and 32 Man)
113
02/10
W
F 14-3 2:55
K. Dalton
Holly HS
MHSAA District 10-2
Round 3 (16 and 32 Man)
113
02/08
W
DEC 4-0
G. Shattuck
Port Huron HS
Team District 138
Round 1
113
02/08
W
F 16-0 3:33
B. Martinez
Croswell-Lexington HS
Team District 138
Round 1
113
02/03
L
MD 10-0
T. King
Center Line
MAC Blue Gold Silver
Placement Matches (16 Man)
120
02/03
W
DEC 8-7
A. Davidson
Port Huron
MAC Blue Gold Silver
Semis & 3rd WB (16 Man)
120
02/03
W
MD 13-1
B. Halsey
Roseville
MAC Blue Gold Silver
Quarters & 1st WB (16 Man)
120
02/03
W
F 11-2 1:44
J. Nasir
Utica Stevenson
MAC Blue Gold Silver
Round 1 (16 Man)
120
01/27
W
F 4-0 1:15
J. Taher
---
crestwood
Round 1
120
01/27
W
F 2-0 0:39
A. Narayan
---
crestwood
Round 1
120
01/27
W
DEC 5-3
T. Vanderpool
Jefferson HS
crestwood
Round 1
120
01/27
W
F 2-0 0:38
A. Narayan
Plymouth HS
Crestwood Alumni duals
Round 4 (16 Team)
120
01/27
W
F 4-0 1:15
J. Taher
Crestwood HS
Crestwood Alumni duals
Placement Matches (16 Team)
120
01/27
W
DEC 5-3
T. Vanderpool
Jefferson HS
Crestwood Alumni duals
Round 2 (16 Team)
120
01/25
W
MD 17-8
B. Jerome
Port Huron Northern HS
MAC Blue #3
Round 1
120
01/20
L
DEF 0-5 1:07
A. Tartaglia
St Mary Preparatory HS (Orchard Lake)
St. Clair Duals
Round 1
120
01/20
W
F 7-0 2:49
I. Armstrong
North Branch HS
North Branch HS @ St Clair HS
Round 1
120
01/20
W
F 5-0 2:49
I. Armstrong
North Branch HS
St. Clair Duals
Round 1
120
01/19
W
F 5-0 1:12
T. Alexander
Roseville HS
MAC Blue #2
Round 1
120
01/14
L
F 4-1
B. Ilayan
Dearborn HS
Holly Duals - 2024 Bob Varner Memorial
Round 1
120
01/13
W
F 5-0 0:35
K. Dalton
Holly HS
Holly Duals - 2024 Bob Varner Memorial
Round 1
120
01/12
W
TF 17-2 1:23
T. Zablocki
Lake Shore HS
MAC Blue #1
Round 1
120
01/11
W
F 6-4 1:56
G. Milazzo
Cousino HS
MAC Blue #1
Round 1
120
01/06
W
F 2-4 2:40
C. Choranziak
Anchor Bay HS
Imlay City Spartans Individual
Placement Matches (16 Man)
120
01/06
L
DEC 7-0
C. Cook
Lake Fenton HS
Imlay City Spartans Individual
Semis & 3rd WB (16 Man)
120
01/06
W
F 4-0 3:17
S. Schneider
Capac HS
Imlay City Spartans Individual
Quarters & 1st WB (16 Man)
120
01/04
L
DQ 0-0
C. Hawkins
Bloomfield Hills HS
St. Clair Quad
Round 1
120
01/03
W
DEC 8-5
A. Davidson
Port Huron HS
St. Clair Quad
Round 1
120
12/21
L
M FOR 0-0
G. Bishop
St. Clair
2023 Macomb County Invitational Classic
5th Place Match
120
12/21
L
DEC 5-2
K. Bogacz
Fraser
2023 Macomb County Invitational Classic
6th WB-Conso Semis (32 Man)
120
12/21
W
MD 11-3
F. Kedzior
Warren Woods Tower
2023 Macomb County Invitational Classic
5th WB (32 Man)
120
12/21
W
DEC 8-2
A. Davidson
Port Huron HS
2023 Macomb County Invitational Classic
4th WB (32 Man)
120
12/21
L
MD 8-0
T. King
Center Line
2023 Macomb County Invitational Classic
Quarterfinals & 2nd WB
120
12/20
W
F 5-0 1:42
M. Ahmed
Warren Mott
2023 Macomb County Invitational Classic
Round 2 Champ & WB (32 Man)
120
12/13
W
F 7-0 2:00
B. Robinson
Anchor Bay HS
Anchor Bay Quad
Round 1
126
12/09
L
DQ 2-7
N. Bovair
Airport
Jack Cooper Memorial Duals
Placement Matches (8 Team)
126
12/09
L
MD 15-4
N. McDowell
Plymouth
Jack Cooper Memorial Duals
Round 2 (8 Team)
126
12/09
W
F 0-0 0:23
K. White
Airport B
Jack Cooper Memorial Duals
Round 1 (8 Team)
126
12/07
W
F 11-7 3:43
C. Larson
Marysville HS
Battle of the Belt
Round 1
126
12/07
L
F 6-1 2:23
C. Campbell
Algonac HS
Battle of the Belt
Round 1
126
10/01
L
MD 12-4
M. Dewing
Crass
2023 Grappler Fall Classic
2nd Wrestleback (64 Man)
119
10/01
L
Replay
F 7-1 1:26
J. Olson
Hononegah WC
2023 Grappler Fall Classic
Round 1 (64 Man)
119
09/30
W
Replay
DEC 5-3
V. Stamm
Ares
2023 Grappler Fall Classic
2nd Wrestleback (64 Man)
119
09/30
L
Replay
F 4-0 2:51
T. Murray
Woodshed
2023 Grappler Fall Classic
champ rd1
119
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
07/08
L
Replay
F 2-0 1:22
J. Barnes
Mi Pitbulls
Rumble HS Duals
Round 2 (6 Team)
117
07/08
W
Replay
F 2-0 1:08
A. Desero
Ares Black
Rumble HS Duals
Round 3 (6 Team)
117
07/08
L
Replay
F 2-0 0:25
R. Dickman
Beast Mode WA Pink
Rumble HS Duals
Round 4 (6 Team)
117
07/08
L
Replay
DEC 8-1
R. Rogers
Indiana Outlaws White
Rumble HS Duals
Round 1 (6 Team)
117
07/08
L
Replay
MD 10-2
T. Jessup
Indiana Outlaws Black
Rumble HS Duals
Finals (8 Team)
117
07/08
L
Replay
F 2-0 0:29
R. Creech
Untouchables
Rumble HS Duals
Quarterfinals (8 Team)
117
07/08
W
Replay
F 2-4 3:43
J. Ratajczka
Team Gotcha Blue
Rumble HS Duals
Semis & 1st Wrestleback (8 Team)
117
06/04
L
FOR 0-0
C. Jensen
Quincy wrestling
BATTLE AT THE BALLPARK
Semis & 1st WB (8 Man)
117-125
06/03
L
FOR 0-0
A. Garcia
Bell Trained
BATTLE AT THE BALLPARK
Quarterfinals (8 Man)
117-125
04/16
L
MD 12-1
M. Orueta
Elite Athletic Club
NUWAY Nationals HS Duals
Round 2 (4 Team)
117
04/16
L
DEC 4-2
M. Orueta
Elite Athletic Club
NUWAY Nationals HS Duals
Finals (8 Team)
117
04/16
L
F 4-4 3:35
J. Neil
Bad Bass Green
NUWAY Nationals HS Duals
Round 3 (4 Team)
117
04/16
L
F 0-0 1:00
D. Putman
West Michigan Landsharks
NUWAY Nationals HS Duals
Quarterfinals (8 Team)
117
02/02
W
F 0-0 0:58
R. Duncan
Roseville HS
MAC Blue #3 @ Marysville
Round 1
113
01/28
W
TF 16-1 3:23
T. Randall
Chippewa Valley
Richmond Alumni Duals
Round 6 (10 Team)
113
01/28
L
DEC 6-3
B. Ilayan
Dearborn
Richmond Alumni Duals
Round 4 (10 Team)
113
01/28
W
F 2-0 0:43
J. Luder
Holly
Richmond Alumni Duals
---
113
01/28
L
DEC 6-2
G. Berend
Anchor Bay
Richmond Alumni Duals
Round 1 (10 Team)
120
01/24
W
DEC 8-5
N. Krcaj
Croswell-Lexington HS
St. Clair Team Duals
Round 1
120
01/21
W
F 4-0 1:01
L. Longo
Capac HS
St. Clair Team Duals
Round 1
120
01/21
W
F 2-0 0:25
M. Vogel
Notre Dame Preparatory School
St. Clair Invitational Duals
Round 1
113
01/21
W
DEC 8-5
N. Krcaj
Croswell-Lexington HS
St. Clair Invitational Duals
Round 1
120
01/19
W
F 7-0 3:33
G. Milazzo
Cousino HS
MAC Blue #2 @ PHN
Round 1
120
01/19
W
F 13-0 3:59
B. Nicholl
Lake Shore HS
MAC Blue #2 @ PHN
Round 1
120
01/14
W
F 2-0 1:48
H. Sharaf
Bloomfield Hills
Lapeer Lightning Invitational
Placement Matches (16 Man)
113
01/14
W
F 2-0 2:49
J. Barnes
Kettering
Lapeer Lightning Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
113
01/14
W
F 16-6 3:36
R. Doebler
Lakeview
Lapeer Lightning Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
113
01/12
W
DEC 1-0
K. Thomas
Port Huron Northern HS
MAC Blue #1 @ SC
Round 1
120
01/07
W
F 7-0 2:00
V. Martino
Utica HS
Algonac Team Tournament
Round 1
113
01/07
W
TF 16-0
C. Fountain
OA Carlson HS
Dick Welsh Memorial Duals
Round 1
113
01/07
L
MD 9-1
K. McClelland
Yale HS
Dick Welsh Memorial Duals
Round 1
120
01/07
W
F 7-0 3:15
V. Martino
Utica HS
Dick Welsh Memorial Duals
Round 1
113
01/07
W
F 2-0 1:43
C. Bentley
Stoney Creek HS
Dick Welsh Memorial Duals
Round 1
113
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
08/07
L
Replay
DEC 7-1
J. Marvin
Flint Tropics
Midwest Summer States HS Duals
Finals (2 Team)
108
08/07
L
Replay
MD 11-0
B. Holt
Romeo
Midwest Summer States HS Duals
Round 2 (6 Team)
108
08/07
L
Replay
DEC 5-2
N. Dawsen
Impact WC Black
Midwest Summer States HS Duals
Round 4 (6 Team)
108
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024