Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Cameron Spencer
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
Malta
Malta Mustang Wrestling Club
Mustang Wrestling Club
Mustang Wrestling club
Mustange Wrestling Club
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/10
L
DEC 5-1
C. Mack
Bison Wrestling Club
Brodie Gorder Memorial Iron Eagle 2024
Placement Matches (16 Man)
90
03/10
W
F 8-0 3:04
J. Wittmier
Fergus Wrestling
Brodie Gorder Memorial Iron Eagle 2024
Semis & 3rd WB (16 Man)
90
03/10
L
DEC 4-2
C. Mack
Bison Wrestling Club
Brodie Gorder Memorial Iron Eagle 2024
Quarters & 1st WB (16 Man)
90
02/25
W
F 2-2 2:52
G. Cline
Pioneers
Pre-Pony Rumble
---
95/105
02/25
W
F 8-4 3:00
C. Boyce
Cut Bank
Pre-Pony Rumble
---
95/105
02/25
W
F 2-0 0:40
O. Petersen
CJI Hawks Little Guy Wrestling
Pre-Pony Rumble
---
95/105
02/25
L
MD 11-3
K. Liddle
---
Pre-Pony Rumble
---
95/105
02/18
L
DEC 7-1
L. Grunhuvd
Mine Yard Dogs Wrestling Club
2024 Cyclops
Quarters & 3rd WB (32 Man)
95
02/18
W
MD 10-0
B. Kinsey
Butte Wrestling Club
2024 Cyclops
2nd Wrestleback (32 Man)
95
02/18
L
TF 15-0 2:45
M. Hernandez
Bearcat Wrestling Club Helena
2024 Cyclops
Round 2 Champ & WB (32 Man)
95
01/27
W
DEC 10-8 SV
B. lee
Glendive Mat Devils
Glasgow Wrestling Club Invitational
Placement Matches (8 Man)
94-103
01/27
W
F 4-0 2:18
B. Sorenson
Watford City Wolves
Glasgow Wrestling Club Invitational
2nd Wrestleback (8 Man)
94-103
01/27
L
F 14-3 3:36
S. Gamas
Glasgow Wrestling Club
Glasgow Wrestling Club Invitational
Semis & 1st WB (8 Man)
94-103
01/27
W
F 7-1 0:50
L. Whiteman
NORTHEAST MT Wrestling Club
Glasgow Wrestling Club Invitational
Quarterfinals (8 Man)
94-103
01/20
L
F 2-1 1:42
K. Grant
Cody Wrestling Club, WY
Helltown Throwdown
Semis & 5th WB (32 Man)
97
01/20
W
DEC 7-0
T. Martinsen
Bearcats Wrestling Club (Helena)
Helltown Throwdown
4th Wrestleback (32 Man)
97
01/20
W
DEC 2-1
R. Parry
Team Champs
Helltown Throwdown
Quarters & 3rd WB (32 Man)
97
01/20
W
DEC 5-0
C. Grunhuvd
Mine Yard Dogs Wrestling Club
Helltown Throwdown
2nd Wrestleback (32 Man)
97
01/20
L
TF 17-2 3:11
B. Moore
TEAM REAL LIFE
Helltown Throwdown
Round 2 Champ & WB (32 Man)
97
12/02
W
F 2-0 0:25
E. Chippewa
Poplar
Malta Middle School Tournament
Round 3
92-101
12/02
L
F 4-0 2:50
A. Taylor
Circle
Malta Middle School Tournament
Round 2
92-101
12/02
L
TF 16-0 2:11
J. Morehouse
Glasgow
Malta Middle School Tournament
Round 1
92-101
11/15
L
DEC 6-2
K. Vanek
Fergus
Fergus Middle School Invite
Round 3 (4 Man)
90-96
11/14
L
F 5-0 1:21
M. Balazuda
St Francis
Fergus Middle School Invite
Round 2 (4 Man)
90-96
11/14
L
DEC 7-6
G. Lundberg
Huntley
Fergus Middle School Invite
Round 1 (4 Man)
90-96
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/04
L
F 9-0 2:15
M. Bazaldua
Team Champs
Montana Middle School Championships
Consolation (64/4 32/2)
90
03/04
L
MD 11-3
L. Pummel
Chief Joseph Middle School
Montana Middle School Championships
Championship 64/2 32/1 (Cons 64/1)
90
02/25
L
F 6-6 2:37
Z. Acuna
Darkhorse Wrestling Club
Roadkill Classic
Placement Matches (8 Man)
90B
02/25
W
TF 15-0 4:12
C. Deim
Heights Wrestling Club
Roadkill Classic
Semis & 1st WB (8 Man)
90B
11/15
W
F 4-0 0:55
B. Dunegan
Fergus
Fergus Middle School Invite
Round 3 (4 Man)
85-95
11/15
W
DEC 2-0
S. Warner
Lockwood
Fergus Middle School Invite
Round 2 (4 Man)
85-95
11/15
W
F 2-0 0:14
T. Reinhardt
Lockwood
Fergus Middle School Invite
Round 1 (4 Man)
85-95
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021