May 9-12, 7:00 AM UTC
World Olympic Qualifier
May 10-12, 2:00 PM UTC
Phil Portuese Northeast Regional Champs
May 10-11, 3:00 PM UTC
Western Regional Championships
May 10-12, 6:00 PM UTC
Northern Plains Regional Championships
Today · 2:00 PM UTC
2024 TX-USAW State FS and GR
Today · 3:00 PM UTC
NC Beach National & World Team Qualifier
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 10-11, 2:00 PM UTC
Calemax Invite1
May 17-19 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Zach Pust
Results
High School Results
High School
High School
Other
Season
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/25
L
Replay
DEC 6-4
P. Mandurano
Belmont/Platteville
2022 WIAA Individual State
D2/D3 Cons. Round 1 (Fri. 2:45 p.m.)
D2-285
02/25
L
Replay
DEC 5-2
M. Hudson
East Troy
2022 WIAA Individual State
D2/D3 Quarters (Fri. 11:15 a.m.)
D2-285
02/19
L
DEC 3-2
M. Hudson
---
WIAA D2 Sect. D @ Waupun
1st & 3rd (8 Man)
285
02/19
W
F 0-0 3:12
J. Nathaniel
Catholic Memorial
WIAA D2 Sect. D @ Waupun
Semis (8 Man)
285
02/19
W
F 0-0 1:43
W. Moore
Plymouth
WIAA D2 Sect. D @ Waupun
Quarterfinals (8 Man)
285
02/19
W
NC 0-0
J. Nathaniel
Catholic Memorial
WIAA D2 Sect. D @ Waupun
2nd Place Match (8 Man)
285
02/12
W
F 0-0 0:45
B. Bentz
Campbellsport
WIAA D2 Reg. D3 @ Campbellsport
1st, 3rd, 5th (8 Man)
285
02/12
W
F 0-0 0:43
N. Hong-Mitchell
Watertown Luther Prep
WIAA D2 Reg. D3 @ Campbellsport
Semis & 1st Wrestleback (8 Man)
285
02/05
W
F 3-0 1:15
B. Bentz
Campbellsport
Flyway Conference
Placement Matches (8 Man)
285
02/05
W
F 2-0 1:12
H. Steger
Mayville
Flyway Conference
Semis & 1st WB (8 Man)
285
01/28
W
F 6-2 0:47
C. Helton
N. Fond du Lac/St. Mary`s Sp.
N. Fond du Lac/St. Mary`s Sp. @ Lomira
Round 1
285
01/22
L
DEC 8-6 SV
N. Vils
Sauk Prairie
TKO - Terry Kramer Open
Round 5: Finals
285
01/22
W
F 5-0 1:19
I. Biba
---
TKO - Terry Kramer Open
Round 4: Semi`s
285
01/22
W
F 2-0 1:06
G. Miguel
Fort Atkinson
TKO - Terry Kramer Open
Mini Round 10/12 Man
285
01/22
W
F 8-3 1:32
C. Nitsch
Kenosha Tremper
TKO - Terry Kramer Open
Round 3
285
01/22
W
F 2-0 0:22
G. Greene
Janesville Craig
TKO - Terry Kramer Open
Round 2
285
01/21
W
F 0-0 1:36
B. Bentz
Campbellsport
Campbellsport @ Lomira
Round 1
285
01/08
W
F 4-0 2:38
A. Katz
Sheboygan South
Rocket Scramble
Round 5
285
01/08
W
DEC 9-5
D. Morales
Cedar Grove Belgium
Rocket Scramble
Round 4
285
01/08
L
DEC 3-1
G. Kilgas
Brillion
Rocket Scramble
Round 3
285
01/08
W
F 6-0 2:23
J. Wensink
Oostburg
Rocket Scramble
Round 2
285
12/30
L
DEC 3-2
B. Zahn
Coleman
2021 Lourdes OTW Wrestling Classic
Championship (3rd)
285
12/30
W
FOR 0-0
E. Bock
Muskego
2021 Lourdes OTW Wrestling Classic
Round 9
285
12/30
W
DEC 3-0
J. Jackson
Wisconsin Lutheran
2021 Lourdes OTW Wrestling Classic
Round 8
285
12/30
W
FOR 0-0
T. Dietzler
Ashwaubenon
2021 Lourdes OTW Wrestling Classic
Round 7
285
12/29
L
DEC 3-0
G. Jonas
Manitowoc Lincoln
2021 Lourdes OTW Wrestling Classic
Round 5
285
12/29
W
F 2-0 1:12
B. Glysch
Shawano
2021 Lourdes OTW Wrestling Classic
Round 3
285
12/29
W
F 2-0 0:45
J. Gottschalk
Elcho
2021 Lourdes OTW Wrestling Classic
Round 2
285
12/18
W
DEC 7-0
C. Quick
Menasha
Willard Schmidt Invitational
Finals Round
285
12/18
W
DEC 7-5
L. See
Chilton
Willard Schmidt Invitational
Round 4 (16 Man)
285
12/18
W
F 6-0 5:57
B. Roman
---
Willard Schmidt Invitational
Round 3 (16 Man)
285
12/18
W
F 2-0 1:21
L. Johnson
Winneconne
Willard Schmidt Invitational
Round 2 (16 Man)
285
12/18
W
F 2-0 0:25
J. Lopez
---
Willard Schmidt Invitational
Round 1 (16 Man)
285
12/17
W
F 0-0 1:36
O. Kahlhamer
Mayville
Mayville @ Lomira
Round 1
285
12/11
W
F 2-0 1:03
J. Moytol-Hernandez
Portage
2021 Devils Duals
Semis & WB (16 Team)
285
12/11
W
F 2-0 0:59
B. Carolfi
Marshfield
2021 Devils Duals
Champ Round 1 (16 Team)
285
12/11
W
F 4-0 2:57
K. Plemon
Boyceville
2021 Devils Duals
Finals (2 Team)
285
12/11
W
F 4-0 3:17
D. Brandt
Random Lake
2021 Devils Duals
Quarters & WB (16 Team)
285
12/10
W
F 0-0 0:22
S. Montemayor
St. Lawrence Sem.
Lomira @ St. Lawrence Sem.
Round 1
285
12/04
L
MD 11-2
R. Breckheimer
---
Lomira Duals
Round 4 (6 Team)
220
12/04
L
DEC 6-0
B. Rosenow
---
Lomira Duals
Round 3 (6 Team)
220
12/04
W
F 6-0 1:07
J. Krueger
West Allis NH
Lomira Duals
Round 2 (6 Team)
220
12/04
W
F 6-0 0:48
D. Soerens
Cedar Grove Belgium
Lomira Duals
Round 5 (6 Team)
220
12/03
W
F 0-0 2:55
N. Piper
Omro
Lomira @ Omro
Round 1
220
2020-2021
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/30
W
F 0-0 0:31
C. Legas
Mayville
WIAA D2 Reg. D1 @ Laconia
1st, 3rd, 5th (8 Man)
220
01/30
L
MD 14-4
A. Socha
---
WIAA D2 Reg. D1 @ Laconia
Semis & 1st Wrestleback (8 Man)
220
01/30
L
NC 0-0
A. Socha
---
WIAA D2 Reg. D1 @ Laconia
2nd Place Match (8 Man)
220
01/15
W
F 0-0 2:56
C. Brown
Winnebago Lutheran Ac.
Winnebago Lutheran Ac. @ Lomira
Round 1
220
12/30
L
MD 12-1
Q. Klister
Wrightstown High School Wrestling
2020 TOA - Holiday High School Classic
Mid Wrestle backs
220
12/30
W
F 7-2 2:25
H. Ciesielski
Amherst Wrestling Club
2020 TOA - Holiday High School Classic
Quarterfinals
220
12/30
W
DEC 7-3
C. Letson
Neenah High School Wrestling
2020 TOA - Holiday High School Classic
Round 4
220
12/30
L
F 4-0 2:42
C. Grewe
---
2020 TOA - Holiday High School Classic
Round 2
220
12/18
W
F 2-0 3:48
E. Lopez
N. Fond du Lac/St. Mary`s Sp.
Lomira @ N. Fond du Lac/St. Mary`s Sp.
Round 1
220
12/11
L
DEC 6-1
K. Dietzen
Omro
Omro @ Lomira
Round 1
220
2019-2020
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/18
L
DEC 3-0
S. Castillo
Port Washington
WIAA D2 Team Sect. @ North Fond du Lac
Semifinals (4 Team)
220
02/15
W
F 2-2 1:58
Z. Pemberton
---
WIAA D2 Reg.1 @ North Fond du Lac
1st, 3rd, 5th (8 Man)
220
02/15
L
F 6-2 3:17
M. Orlandoni
N. Fond Du Lac/St. Mary`s Sp.
WIAA D2 Reg.1 @ North Fond du Lac
Semis & 1st Wrestleback (8 Man)
220
02/15
W
F 7-1 1:54
C. Kurczek
---
WIAA D2 Reg.1 @ North Fond du Lac
Quarterfinals (8 Man)
220
02/15
L
NC 0-0
M. Orlandoni
N. Fond Du Lac/St. Mary`s Sp.
WIAA D2 Reg.1 @ North Fond du Lac
2nd Place Match (8 Man)
220
02/08
W
F 0-0 1:05
A. Last
Laconia
Flyway Conference Wrestling Tournament
Place Matches
220
02/08
W
F 0-0 3:14
P. Bakri
Winnebago Lutheran Academy
Flyway Conference Wrestling Tournament
2nd Wrestleback (8 Man)
220
02/08
L
F 0-0 5:48
K. Dietzen
Omro
Flyway Conference Wrestling Tournament
Semis & 1st WB (8 Man)
220
02/08
W
F 0-0 1:38
N. Petersen
Mayville
Flyway Conference Wrestling Tournament
Quarterfinals (8 Man)
220
01/31
W
F 2-0 0:53
A. Last
Laconia
Lomira @ Laconia
Round 1
220
01/25
L
DEC 6-2
A. Glaszcz
Slinger
TKO - Terry Kramer Open
Round 5: 5th
220
01/25
W
F 4-0 2:24
J. Mixon
Kewaskum
TKO - Terry Kramer Open
Round 4: Other Matches
220
01/25
L
DEC 3-1
B. Mocco
West Allis Nathan Hale
TKO - Terry Kramer Open
Mini 12 Man Round
220
01/25
L
F 2-0 0:30
B. Schenk
Janesville Craig
TKO - Terry Kramer Open
Round 3
220
01/24
L
MD 14-5
M. Orlandoni
North Fond du Lac/St Marys Springs
North Fond du Lac/St Marys Springs @ Lomira
Round 1
220
01/17
W
F 0-0 0:47
N. Petersen
Mayville
Mayville @ Lomira
Round 1
220
01/10
W
F 6-0 5:07
P. Bakri
Winnebago Lutheran Academy
Winnebago Lutheran Academy @ Lomira
Round 1
220
01/04
W
F 12-0 5:11
S. Fluhr
---
Rocket Scramble
round 5
220
01/04
W
MD 13-2
S. Grinten
Deerfield
Rocket Scramble
round 4
220
01/04
W
F 2-0 1:08
N. Petersen
Mayville
Rocket Scramble
round 3
220
01/04
L
DEC 8-2
B. Overbeck
Southern Door
Rocket Scramble
round 1a
220
12/21
L
DEC 2-0
A. Ashauer
Kaukauna
Willard Schmidt Scramble
Finals Round
220
12/21
L
DEC 9-3
J. Danielson
Crivitz
Willard Schmidt Scramble
Round 4 (16 Man)
220
12/21
W
F 5-0 1:27
A. Weber
Luxemburg-Casco
Willard Schmidt Scramble
Round 3 (16 Man)
220
12/15
L
MD 12-2
K. Dietzen
Omro
Lomira @ Omro
Round 1
220
12/14
L
F 11-1 2:52
O. Boe
---
2019 Devils Duals
Placement (16 Team)
220
12/14
W
F 4-0 3:15
B. School
Freedom
2019 Devils Duals
Finals (2 Team)
220
12/14
L
F 2-0 1:08
J. Marzofka
Boyceville
2019 Devils Duals
Quarters & WB (16 Team)
220
12/07
L
DEC 6-1
B. Mocco
---
Lomira Duals
Round 5 (6 Team)
220
12/07
L
MD 11-0
L. Scheirer
Ripon
Lomira Duals
---
220
2018-2019
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/09
L
F 0-0 1:08
S. Castillo
Port Washington
WIAA D2 Reg 2 @ Sheboygan Falls
1st, 3rd, 5th (8 Man)
285
02/09
L
F 0-0 2:45
S. Klemme
Sheboygan Falls
WIAA D2 Reg 2 @ Sheboygan Falls
Semis & 1st Wrestleback (8 Man)
285
02/07
L
F 0-0 1:36
E. Armendariz
---
Plymouth Freshman Tournament
Champ. Round 3
285
02/07
W
DEC 5-4
A. Bognar
Hartford Union
Plymouth Freshman Tournament
Champ. Round 1
285
02/07
W
F 0-0 1:36
J. Hansen
Martin Luther
Plymouth Freshman Tournament
Champ. Round 2
285
02/02
L
F 2-0 3:49
O. Gonzalez
Saint Lawrence Seminary
2019 Flyway Conference Tournament
2nd Wrestleback (8 Man)
285
02/02
L
MD 12-4
A. Hull
North Fond du Lac/St Mary`s Sp
2019 Flyway Conference Tournament
Quarterfinals (8 Man)
285
01/25
L
F 0-0 1:29
O. Gonzalez
Saint Lawrence Seminary
Saint Lawrence Seminary @ Lomira
Round 1
285
01/19
L
F 6-2 3:21
C. Rosko
Kenosha Tremper
TKO - Terry Kramer Open
Round 5: All other places
285
01/19
W
F 6-3 5:21
R. Davidson
Pewaukee
TKO - Terry Kramer Open
Round 4: Other Matches
285
01/19
W
FOR 0-0
F. Forfeit
Kewaskum
TKO - Terry Kramer Open
Round 3
285
01/19
L
F 4-0 0:46
R. Farrington
Edgerton
TKO - Terry Kramer Open
Round 1
285
01/19
L
DEC 6-1
M. Hudson
---
TKO - Terry Kramer Open
Pre Round
285
01/06
L
F 0-0 1:38
S. Harrell
---
Rocket Scramble
Round Robin Silver
285
01/05
L
F 0-0 1:33
M. Huelsman
Dodgeland
Rocket Scramble
Round Robin Silver
285
01/05
W
F 0-0 3:25
S. Fluhr
---
Rocket Scramble
Round Robin Silver
285
01/05
L
DEC 7-1
E. O`Laughlin
Campbellsport
Rocket Scramble
Round 2A (16 Man)
285
01/05
W
F 0-0 1:05
C. Seep
Marshall
Rocket Scramble
Round 1 (16 Man)
285
12/08
L
MD 11-0
J. Gilbert
River Valley
2018 Devils Duals JV Ind.Tournament
Round 4
228-246
12/08
L
DEC 3-1
W. Bowie
Tomah
2018 Devils Duals JV Ind.Tournament
Round 3
228-246
12/08
W
F 4-0 2:30
G. Moore
Boyceville
2018 Devils Duals JV Ind.Tournament
Round 2
228-246
Related Content
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021
7 D1 Schools In 7 Days For Maui Fundraiser
Aug 28, 2023
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020