Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 1:30 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 2:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Today · 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Today · 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Tyler Haley
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2012-2013
Team Name
Canyon View High School
Utah
Utah Blue
2017-2018
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
W
F 5-0 1:12
T. Barrus
Sky View
2018 UHSAA 4A State Championships
3rd & 5th
4A 195
02/10
W
F 10-1 3:35
C. Bywater
---
2018 UHSAA 4A State Championships
Cons Semi-Finals
4A 195
02/10
L
DEC 10-5
C. Legas
---
2018 UHSAA 4A State Championships
Semis
4A 195
02/10
W
F 4-0 1:02
D. Bostock
Mountain Crest
2018 UHSAA 4A State Championships
Quarters
4A 195
02/09
W
F 10-0 2:23
C. Freeze
---
2018 UHSAA 4A State Championships
Champ Round 1
4A 195
02/04
W
OTHER1 0-0
K. Afualo
Desert Hills
2018 USHAA 4A Divisional A
---
195
02/04
L
DEC 3-1
B. Anderson
---
2018 USHAA 4A Divisional A
1st place
195
02/03
W
F 5-0 1:12
A. Allen
Canyon View
2018 USHAA 4A Divisional A
Semis
195
02/03
W
F 0-0 0:32
J. Meyer
Uintah
2018 USHAA 4A Divisional A
Quarters
195
01/27
W
F 12-2 3:59
J. Carpenter
Palo Verde
Enterprise High School Tournament
Finals 3rd and 4th
195
01/27
W
F 2-0 0:35
A. Allen
Canyon View
Enterprise High School Tournament
Round 7 Saturday Cons Semis
195
01/27
L
DEC 7-2
B. Anderson
Desert Hills High School
Enterprise High School Tournament
Round 6 Saturday Semi Finals and Cons 5
195
01/27
W
F 5-0 1:17
K. fenn
Enterprise High School
Enterprise High School Tournament
Round 4 Friday quarter finals and Cons 3
195
01/26
W
F 2-0 0:48
B. Torres
Parowan High School
Enterprise High School Tournament
Round 2 Friday Championship 2 and Cons 1
195
01/26
W
F 4-0 2:52
K. Brinkerhoff
Desert Hills
Canyon View @ Desert Hills
Round 1
195
01/21
L
DEF 0-0
D. Cohen
---
Rockwell Rumble
5th Place
195
01/20
L
F 4-0 0:32
D. Menck
Lyman
Rockwell Rumble
Semifinals
195
01/20
L
DEF 0-0
Y. Moran
Delta
Rockwell Rumble
8th Wrestleback (64 Man)
195
01/20
W
DEC 3-2
C. Legas
---
Rockwell Rumble
Quarterfinals
195
01/20
W
MD 8-0
J. Grasmick
---
Rockwell Rumble
Round 4 Champ & WB (64 Man)
195
01/19
W
F 2-0 0:40
C. Hernandez
Cimarron-Memorial
Rockwell Rumble
Round 2 - Champ & WB (64 Man)
195
01/19
W
F 2-0 0:27
K. Buckner
Mt. View
Rockwell Rumble
Round 1 (64 Man)
195
01/08
W
F 11-3 1:10
J. Brimer
Pine View
Pine View @ Canyon View
Round 1
195
01/08
W
F 9-2 1:08
M. Esparza
Snow Canyon
Canyon View @ Snow Canyon
Round 1
195
12/17
L
MD 9-1
T. Raddon
---
Desert Storm Classic 2017
Placement Rounds Champion
195
12/16
W
DEC 10-6
T. Bartels
Syracuse High School
Desert Storm Classic 2017
Round 7 - Champ Semis
195
12/16
W
F 10-0 2:30
C. Teeples
Millard High School
Desert Storm Classic 2017
Round 5 - 32, 16 Champ Quarter Finals
195
12/16
W
F 2-0 1:07
C. Tooks
Cheyenne High School
Desert Storm Classic 2017
Round 2 - 32 Round 2 Champs, 16 Round 1 Champ
195
12/13
W
F 9-2 5:48
Y. Moran
Delta - Varsity
Iron County vs Millard County
Round 1 (4 Team)
195
12/13
W
F 2-0 0:50
C. Teeples
Millard - Varsity
Iron County vs Millard County
Round 2 (4 Team)
195
12/09
W
F 8-0 1:41
X. Paulson
Temecula Valley
Mustang Stampede
Champ. Round 1
195
12/01
W
F 4-1 0:44
B. Stanton
South Sevier
2017 Millard Ironman
Round 2 (6 Team)
195
12/01
W
F 4-0 0:56
S. Hales
Pleasant Grove
2017 Millard Ironman
Round 4 (6 Team)
195
12/01
W
F 14-0 3:54
H. Giles
Cedar City
2017 Millard Ironman
Round 2 (6 Team)
195
12/01
W
F 4-1 0:59
K. Smith
Maple Mountain 2
2017 Millard Ironman
Round 5 (6 Team)
195
12/01
W
F 8-2 1:16
S. Pulley
Pleasant Grove 2
2017 Millard Ironman
Round 5 (6 Team)
195
12/01
W
F 6-2 1:15
W. Beck
Stansbury
2017 Millard Ironman
Round 3 (6 Team)
195
12/01
W
DEC 7-2
T. Mangelson
Juab
2017 Millard Ironman
Round 3 (6 Team)
195
2016-2017
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
07/20
L
VFA 0:35 4-0
L. Schumacher
---
2017 USMC/USAW Junior GR Nationals
Consi of 32 #2
195 lbs
07/20
W
VPO1 3-2
C. Duhart
---
2017 USMC/USAW Junior GR Nationals
Consi of 32 #1
195 lbs
07/20
L
VSU 10-0 5:31
J. McKinney
Washington
2017 USMC/USAW Junior GR Nationals
Round of 64
195 lbs
07/16
L
VSU 10-0 0:45
B. Campbell
Missouri
2017 USMC/USAW Junior FS Nationals
Cons 32-2
195 lbs
07/16
W
VSU 12-0 1:52
D. Mills
Minnesota
2017 USMC/USAW Junior FS Nationals
Cons 32-1
195 lbs
07/16
L
VSU 10-0 0:34
B. Whitman
Michigan
2017 USMC/USAW Junior FS Nationals
Rnd 64
195 lbs
06/23
L
TF 22-11 3:59
T. Rogers
Minnesota Red
2017 Junior National Duals Freestyle
Round 2 (8 Team)
195
06/23
W
F 6-2 0:58
L. Jordan
Georgia
2017 Junior National Duals Freestyle
Quarters & 1st WB (16 Team)
195
06/23
W
TF 10-0 0:54
C. Farmer
North Carolina
2017 Junior National Duals Freestyle
4th Wrestleback (16 Team)
195
06/23
L
TF 10-0 1:27
A. Gaona
Kansas Blue
2017 Junior National Duals Freestyle
Round 3 (8 Team)
195
06/23
L
F 2-0 0:38
S. Grove
North Dakota-Blue
2017 Junior National Duals Freestyle
Placement Matches (8 Team)
195
06/23
L
TF 10-0 1:10
D. Kerkvliet
Minnesota Blue
2017 Junior National Duals Freestyle
Semis & 3rd WB (16 Team)
195
06/23
L
TF 17-6 5:29
J. Shapiro
Iowa Red
2017 Junior National Duals Freestyle
2nd Place Match (16 Team)
195
06/23
L
TF 16-6 3:24
C. McCoy
Texas Blue
2017 Junior National Duals Freestyle
Placement Matches (16 Team)
195
06/23
W
TF 14-4 1:30
C. Ewry
Oregon
2017 Junior National Duals Freestyle
Round 1 (8 Team)
195
06/21
L
F 3-4 1:51
B. Campbell
---
2017 Junior Duals Greco-Roman
Round 2 (8 Team)
195
06/21
L
F 12-0 0:54
L. Davison
Indiana Gold
2017 Junior Duals Greco-Roman
Round 3 (8 Team)
195
06/21
L
F 4-0 0:30
K. Reeves
Iowa Blue
2017 Junior Duals Greco-Roman
Placement Matches (8 Team)
195
06/21
W
F 4-2 1:37
J. Mckinney
Washington
2017 Junior Duals Greco-Roman
Round 1 (8 Team)
195
06/21
W
F 14-6 5:44
C. Patton
Georgia Blue
2017 Junior Duals Greco-Roman
2nd Wrestleback (8 Team)
195
06/21
L
F 8-0 0:39
D. Baker
---
2017 Junior Duals Greco-Roman
Semis & 1st Wrestleback (8 Team)
195
06/21
L
TF 11-1 4:24
T. Rogers
---
2017 Junior Duals Greco-Roman
Placement Matches (8 Team)
195
02/11
W
DEC 7-5
B. Stokes
---
2017 UHSAA 1A/2A/3A State Championships
2A/3A 3rd & 5th
3A 170
02/11
W
DEC 8-2
W. Sampson
---
2017 UHSAA 1A/2A/3A State Championships
2A/3A Cons Semis
3A 170
02/11
L
DEC 8-3
L. Williams
Desert Hills
2017 UHSAA 1A/2A/3A State Championships
2A/3A Semis
3A 170
02/11
W
DEC 3-2
B. Stokes
---
2017 UHSAA 1A/2A/3A State Championships
2A/3A Quarters
3A 170
02/10
W
TF 17-1 3:19
H. STUART
---
2017 UHSAA 1A/2A/3A State Championships
2A/3A Champ Round 1
3A 170
02/04
W
F 4-0 1:50
D. Sorenson
---
2017 UHSAA 3A Southern Divisional
3rd Place
170
02/04
W
F 4-1 1:24
C. Day
Pine View
2017 UHSAA 3A Southern Divisional
Round 7( Rd 6 Cons Semis 32)
170
02/04
L
DEC 9-2
J. Aagard
---
2017 UHSAA 3A Southern Divisional
Round 6(Champ Semis 32)
170
02/04
W
F 10-1 1:39
D. Huff
Desert Hills
2017 UHSAA 3A Southern Divisional
Round 4 Quarters(32)
170
02/03
W
F 3-0 0:54
D. Nava
Snow Canyon
2017 UHSAA 3A Southern Divisional
Round 2(Round 2 - 32)
170
01/25
W
F 11-2 2:23
K. Beacham
Beaver
Beaver @ Canyon View
Round 1
170
01/21
W
DEF 0-0
L. Williams
Desert Hills
Rockwell Rumble
7th Place
170
01/21
L
DEC 11-4
D. Ewart
Delta
Rockwell Rumble
Consolation Round 7
170
01/21
W
DEC 10-8
B. tassell
Maple Mountain
Rockwell Rumble
6th Wrestleback (64 Man)
170
01/21
W
DEC 11-4
T. Thornton
South Summit
Rockwell Rumble
Consolation Round 5
170
01/21
W
F 10-1 2:17
L. Rex
North Summit
Rockwell Rumble
4th Wrestleback (64 Man)
170
01/21
L
DEC 7-3
J. Tassell
---
Rockwell Rumble
Round 4 Champ & WB (64 Man)
170
01/20
W
DEC 4-2
C. Willis
---
Rockwell Rumble
Round 2 - Champ & WB (64 Man)
170
01/20
W
DEC 12-9
J. Lund
---
Rockwell Rumble
Round 1 (64 Man)
170
01/13
W
F 0-0
K. Ellason
North Sanpete
Canyon View @ North Sanpete
Round 1
182
01/13
W
F 8-0 2:43
R. Boatright
Snow Canyon
Iron Town Duals
Round 4 (10 Team)
182
01/13
W
DEC 2-0
K. Eliason
---
Iron Town Duals
Round 6 (10 Team)
182
01/13
W
F 7-1 0:44
D. Hirschi
Carbon
Iron Town Duals
Round 3 (10 Team)
182
01/13
W
MD 9-1
T. Mangelson
Juab
Iron Town Duals
Round 8 (10 Team)
182
01/13
W
F 6-1 1:15
K. fenn
Enterprise
Iron Town Duals
Round 7 (10 Team)
182
01/13
W
F 10-2 1:42
F. Holm
---
Iron Town Duals
Round 1 (10 Team)
182
01/13
W
F 4-1 1:09
K. CV
Independent
Iron Town Duals
Round 5 (10 Team)
182
01/13
W
F 4-3 2:19
C. Jackson
Cheyenne
Iron Town Duals
Round 2 (10 Team)
182
12/17
W
FOR 0-0
B. Anderson
Desert Hills High School
Desert Storm Classic 2016
Placement Rounds Champion
182
12/17
W
DEC 5-2
C. Whitaker
Millard High School
Desert Storm Classic 2016
Round 7 - Champ Semis
182
12/17
W
DEC 6-4 SV
T. Mangelson
Juab High School
Desert Storm Classic 2016
Round 5 - 32, 16 Champ Quarter Finals
182
12/17
W
F 6-2 1:49
E. John
Aztec High School
Desert Storm Classic 2016
Round 2 - 32 Round 2 Champs, 16 Round 1 Champ
182
12/16
W
F 4-1 0:52
J. Dastrup
Richfield
Canyon View @ Richfield
Round 1
182
12/07
W
F 0-0
D. Hirschi
Cedar City
Canyon View @ Cedar City
Round 1
182
12/02
L
F 5-0 2:00
N. Porter
North Sevier
Canyon View @ North Sevier
Round 1
182
12/02
W
F 2-0 1:03
A. Asay
Pleasant Grove
2016 Millard Ironman
Round 4 (6 Team)
182
12/02
W
F 4-1 1:16
T. Robinson
South Sevier
2016 Millard Ironman
Round 4 (6 Team)
182
12/02
L
DEC 4-0
T. Mangelson
Juab
2016 Millard Ironman
Round 1 (6 Team)
182
12/02
W
F 2-0 0:39
C. Cole
Skyridge
2016 Millard Ironman
Round 5 (6 Team)
182
12/02
W
F 10-1 4:19
G. Thompson
Duchesne
2016 Millard Ironman
Round 2 (6 Team)
182
12/02
W
F 12-3 2:22
R. Payne
Pleasant Grove 2
2016 Millard Ironman
Round 1 (6 Team)
182
12/02
W
F 12-1 2:29
T. Evans
Stansbury
2016 Millard Ironman
Round 3 (6 Team)
182
2015-2016
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/13
W
DEC 3-1
B. Anderson
---
2016 UHSAA 1A/2A/3A Utah State Champions
2A/3A 3rd & 5th
3A 170
02/13
W
DEC 9-7 SV
Q. Murray
Cedar City
2016 UHSAA 1A/2A/3A Utah State Champions
2A/3A Cons Semis
3A 170
02/13
W
TF 16-0 2:14
C. Bywater
Bear River
2016 UHSAA 1A/2A/3A Utah State Champions
2A/3A Cons Round 3
3A 170
02/13
W
F 7-0 2:08
C. Potter
Canyon View
2016 UHSAA 1A/2A/3A Utah State Champions
2A/3A Cons Round 2
3A 170
02/12
L
F 2-0 1:38
O. Pentz
Morgan
2016 UHSAA 1A/2A/3A Utah State Champions
2A/3A Quarters
3A 170
02/12
W
TF 18-1 4:12
B. Conger
---
2016 UHSAA 1A/2A/3A Utah State Champions
2A/3A Champ Round 1
3A 170
02/06
L
DEC 9-3
B. Bryan
Juab
3A Southern Divisional 2016
3rd Place
170
02/06
W
FOR 0-0
T. Emerson
Dixie
3A Southern Divisional 2016
Round 7( Rd 6 Cons Semis 32)
170
02/06
L
F 2-0 0:49
A. Biggs
Richfield
3A Southern Divisional 2016
Round 6(Champ Semis 32)
170
02/06
W
F 2-0 1:37
B. Anderson
Desert Hills
3A Southern Divisional 2016
Round 4 Quarters(32)
170
02/05
W
F 5-0 1:43
K. Muae
Pine View
3A Southern Divisional 2016
Round 2(Round 2 - 32)
170
02/05
W
F 5-0 1:35
A. Martinez
Dixie
3A Southern Divisional 2016
Round 1(32 Man)
170
01/27
W
F 8-0 3:14
K. Beacham
Beaver
Canyon View @ Beaver
Round 1
170
01/25
W
F 10-0 2:45
J. Dastrup
Richfield
Richfield @ Canyon View
Round 1
170
01/25
L
F 14-3 4:00
N. Porter
North Sevier
North Sevier @ Canyon View
Round 1
170
01/22
W
F 10-0 2:50
J. Dastrup
Richfield
Richfield @ Canyon View
Round 1
170
01/20
W
F 2-0 0:44
D. Funk
Emery
Emery @ Canyon View
Round 1
170
01/16
L
F 3-0 1:55
J. Hoffman
Stillwater High School
COAC Tournament
2nd Wrestleback (16 Man)
160
01/15
W
F 4-2 1:40
T. Rogalski
Edmond Deer Creek
COAC Tournament
Quarters & 1st WB (16 Man)
160
01/15
L
F 11-3 2:33
S. Hensley
---
COAC Tournament
Round 1 (16 Man)
160
01/15
L
DEC 8-4
B. Bryan
Juab
Canyon View @ Juab
Round 1
170
01/08
W
F 2-0 1:10
T. Coombs
North Sanpete
North Sanpete @ Canyon View
Round 1
170
12/19
W
DEC 2-1
B. Anderson
---
Desert Storm Classic 2015
Placement Rounds 5th - 6th
170
12/19
L
DEC 8-2
B. Bryan
Juab High School
Desert Storm Classic 2015
Round 8 - Cons Semis
170
12/19
L
DEC 9-5
J. Saafi
---
Desert Storm Classic 2015
Round 7 - Champ Semis
170
12/19
W
F 3-2 1:56
W. Roche
---
Cedar City @ Canyon View
Round 1
170
12/19
W
MD 15-6
B. Nelson
Pine View High School
Desert Storm Classic 2015
Round 5 - 32, 16 Champ Quarter Finals
170
12/19
W
F 5-0 1:05
T. Tom
Aztec High School
Desert Storm Classic 2015
Round 2 - 32 Round 2 Champs, 16 Round 1 Champ
170
12/14
W
F 8-1 3:37
T. Abeyta
Carbon
Canyon View @ Carbon
Round 1
170
12/14
W
F 0-0
R. Kilgore
Centennial
Mustang Stampede
Champ. Round 1
170
12/12
W
F 6-2 1:46
D. Hobson
Lexington
Deer Creek High School Invitational
Conso Placements
160
12/12
W
FOR 0-0
D. Amend
Deer Creek
Deer Creek High School Invitational
Conso Semis
160
12/12
L
F 3-2 5:51
C. Hansen
Moore
Deer Creek High School Invitational
semis and conso 1
160
12/12
W
F 2-0 1:42
D. Hobson
Lexington
Deer Creek High School Invitational
QTRS/Conso Round 1
160
12/11
L
F 2-0 1:55
B. Martin
Moore
Deer Creek High School Invitational
Round 4
160
12/11
W
F 2-0 0:54
I. JennerJohn
Moapa Valley
Mustang Stampede
Champ. Round 1
170
12/11
W
FOR 0-0
D. Amend
Deer Creek
Deer Creek High School Invitational
Round 3
160
12/11
L
F 4-0 2:46
Z. Suniga
Western Heights
Deer Creek High School Invitational
Round 2
160
12/04
L
F 19-5 3:56
K. Wilkinson
---
Millard Ironman
Round 6 (8 Team)
170
12/04
W
TF 15-0 3:27
T. Aldridge
South Sevier
Millard Ironman
Round 2 (8 Team)
170
12/04
L
DEC 5-4
S. Kelly
Maple Mountain 2
Millard Ironman
Round 2 (8 Team)
170
12/04
L
DEC 6-5
Z. Wilcox
---
Millard Ironman
Round 3 (8 Team)
170
12/04
L
F 2-0 0:50
T. Raddon
Beaver
Millard Ironman
Round 1 (8 Team)
170
12/04
L
F 3-5 2:51
B. Bryan
Juab
Millard Ironman
Round 4 (8 Team)
170
12/04
W
F 5-0 0:50
C. Barclay
Pleasant Grove 2
Millard Ironman
Round 3 (8 Team)
170
12/04
W
F 2-0 0:30
Z. Goodale
Stansbury
Millard Ironman
Round 7 (8 Team)
170
12/04
W
DEC 3-2
G. Stoddard
Mountain View
Millard Ironman
Round 1 (8 Team)
170
12/03
L
F 11-3 4:57
N. Porter
North Sevier
North Sevier @ Canyon View
Round 1
170
2014-2015
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/07
L
F 4-3 4:34
T. Abeyta
---
3A Southern Divisional 2015
Round 7 - 9th Place
152
02/07
W
F 8-1 2:36
K. Conley
Desert Hills
3A Southern Divisional 2015
Round 6 9th Place Semi
152
02/07
L
F 8-3 2:08
K. Mills
Hurricane
3A Southern Divisional 2015
Round 5(Round 4 cons-32)
152
02/07
W
F 7-0 1:30
B. Golding
Payson
3A Southern Divisional 2015
Round 4 Cons(Round 3 cons-32)
152
02/06
L
F 10-0 3:06
C. Loveless
---
3A Southern Divisional 2015
Round 2(Round 2 - 32)
152
01/31
W
F 0-0
I. Bjarnson
Gunnison Valley High School
Gunnison Anomaly
Round 1 (5 Man)
152
01/14
L
F 0-0 2:58
T. Williams
Mojave
Mustang Stampede
Champ. Round 1
152
01/09
L
F 2-0 1:27
T. Emerson
Dixie
Canyon View @ Dixie
Round 1
152
12/20
L
DEC 9-2
T. Abeyta
---
Desert Storm Classic 2014
Round 6 - 32 Round 4 Cons, 16 Round 2 Cons
152
12/20
W
F 4-1 1:20
C. Wambach
Snow Canyon High School
Desert Storm Classic 2014
Round 5 - 32 Round 3 Cons, 16 Round 1 Cons.
152
12/20
W
F 2-0 0:32
J. Shaw
Diamond Ranch Academy High School
Desert Storm Classic 2014
Round 4 - 32 Round 2 Cons
152
12/19
L
F 2-0 0:42
K. Lynn
---
Desert Storm Classic 2014
Round 3 - 32 Round 2 Champs, 16 Round 1 Champ
152
12/19
W
F 13-4 4:26
P. O`Brien
Bishop Gorman High School
Desert Storm Classic 2014
Round 1 - 32 Champ Round 1
152
12/19
W
MD 13-5
E. Olsen
Cedar City
Canyon View @ Cedar City
Round 1
152
12/12
L
MD 12-4
J. Peterson
Pine View
Pine View @ Canyon View
Round 1
152
12/09
L
F 0-0
N. Porter
North Sevier
Canyon View @ North Sevier
Round 1
152
2012-2013
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/02
L
DEC 5-4
M. Michaeli
Duchesne
Utah 1A 2A 3A Jr High State
4th Wrestleback (32 Man)
116
02/02
L
DEC 1-0
K. Canfield
Bear River
Utah 1A 2A 3A Jr High State
Quarters & 3rd WB (32 Man)
116
02/02
W
DEC 8-1
S. Peterson
Uintah
Utah 1A 2A 3A Jr High State
Round 2 Champ & WB (32 Man)
116
02/01
W
F 0-0 2:15
J. Wright
North Sanpete
Utah 1A 2A 3A Jr High State
Round 1 (32 Man)
116
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024