Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 8-9, 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 8, 2:30 PM UTC
The 41st Alabama State Games - HS Boys D
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Skyler Mills
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/17
L
F 2-0 0:49
n. ninham
Oneida Nation
WIAA D3 Sect B @ Bonduel
Quarterfinals (8 Man)
215
02/10
L
DEC 4-1
M. Upson
Random Lake
WIAA D3 Reg BII @ Cedar Grove-Belgium
2nd Place Match (16 Man)
215
02/10
W
DEC 4-3
L. Marshall
Mishicot
WIAA D3 Reg BII @ Cedar Grove-Belgium
Placement (16 Man)
215
02/10
L
MD 11-1
J. Schoeder
Cedar Grove-Belgium
WIAA D3 Reg BII @ Cedar Grove-Belgium
Semis & 3rd WB (16 Man)
215
02/10
W
DEC 6-4
M. Boeder
Kewaunee
WIAA D3 Reg BII @ Cedar Grove-Belgium
Quarters & 1st WB (16 Man)
215
01/27
W
DEC 3-2
A. Bender
New Holstein
Oakfield Invite
Round 5
215
01/27
L
DEC 3-1
S. Hartz
Johnson Creek
Oakfield Invite
Round 4
215
01/27
W
F 4-1 0:59
G. Merryfield
Dodgeland
Oakfield Invite
Round 2
215
01/27
W
F 10-3 5:56
F. Sifonte
Green Bay West/East/Southwest
Oakfield Invite
Round 1
215
01/27
W
F 7-0 2:37
A. Kopetsky
Sheboygan North
Oakfield Invite
Round 0
215
01/20
L
DEC 2-1
S. Weber
Kaukauna
Herb Tyler Invitational
Placement (32 Man)
215
01/20
W
DEC 7-3
C. Watermolen
DePere
Herb Tyler Invitational
Semis & WB (32 Man)
215
01/20
L
F 2-0 0:21
C. Matthias
Two Rivers
Herb Tyler Invitational
Quarters & WB (32 Man)
215
01/20
W
F 6-3 5:25
H. Sharma
Greenfield
Herb Tyler Invitational
Round 2 Champ (32 Man)
215
01/20
W
DEC 8-2
G. Oregon
Sheboygan South
Herb Tyler Invitational
Round 1 (32 Man)
215
01/12
L
DEC 9-5
L. Marshall
Mishicot
Big East Tri @ Ozaukee
Round 1
215
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024